Антифейк

«Зеленський категорично відкидає будь-які мирні ініціативи». Це – відверта брехня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Мирні перемовини з Росією президента Зеленського не цікавлять, він вже перейшов до реалізації плану війни до останнього українця. Таку тезу просувають прокремлівські Telegram-канали.

Спростування ПРАВДА

Це – типова кремлівська маніпуляція: президент України якраз виступає за мирні перемовини, але не на умовах країни-агресорки. Так, президент Зеленський запропонував «формулу миру», яку підтримали демократичні уряди.

Її пункти обговорюватимуться на саміті у Швейцарії, і на думку Зеленського, сильні держави зможуть «дотиснути Москву політично», як це сталось раніше із зерновою ініціативою:

«Якщо за столом будуть держави, які дійсно хочуть миру і вимагають від РФ справедливого миру, тоді підготується документ з усім нашим баченням, і знайдеться момент, як і хто буде це проговорювати з представниками ворога».

Теза про «війну до останнього українця» – маячня російської пропаганди, яка має на меті створити відчуття безвиході та гніву проти керівництва України, яке буцімто веде «безперспективну» війну та «ігнорує переговори».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: