Антифейк

«Зеленський хоче закінчити конфлікт, але відкидає мирні пропозиції кремля». Це – фейк

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Зеленський нарешті визнав, яких нищівних втрат зазнає Україна, однак через його диктатуру відкидаються будь-які переговорні ініціативи з боку Росії. Таку заяву зробив ірландський журналіст Чей Боуз в соцмережі Х.

Спростування ПРАВДА

Україна навіть під час війни залишається демократією, а заяви пропаганди і кишенькових західних «експертів» про нібито «диктатуру Зеленського» – це лише витвір їхньої хворобливої фантазії.

Українська держава й справді прагне закінчення російської агресії, але на справедливих умовах, які чітко прописані у президентській Формулі миру та підтримані на глобальному Саміті миру у Швейцарії.

Відмова України від будь-яких спроб «замирення» з агресором пояснюється ультимативною позицією кремля та абсурдністю його вимог, серед яких легалізація захоплення окупованих територій та громадян, які зазнають російського терору.

Так званий «журналіст» Чей Боуз працює на пропагандистів з rt, «відмиває» і намагається легалізувати закордоном російські наративи, а у 2023 році навіть намагався просувати антиукраїнські наративи про Сили оборони під час засідання ООН.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: