Засідання РНБО Росії було постановкою для захоплення українських територій – Ігор Соловей

Засідання РНБО Росії, на якому розглядалося питання визнання незаконних утворень в ОРДЛО, було цинічною і постановочною спецоперацією Кремля із захоплення українських територій.

Про це заявив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей під час брифінгу в «Укрінформі».

Він нагадав, що засіданню РНБО Росії передували інформаційні вкиди про нібито численні теракти та обстріли на окупованих Росією територіях з боку України.

«Весь цей потік методичних та цинічних інформаційних атак створював картинку для Ради безпеки. Сама Рада безпеки була схожа на постановку, ми бачили неспівпадіння в оформленні в нарізках – показували одних учасників засідання, які були присутні, але не виступали, неспівпадіння на годинниках», – звернув увагу Ігор Соловей.

Керівник Центру порівняв засідання Ради безпеки РФ зі схожою спецоперацією Кремля 2014 року із захоплення Криму.

«Це було штучне та постановочне дійство. І за деякими ознаками вчорашню Раду безпеки і події, які передували цьому, можна прирівняти до подій 2014 року, коли була проведена спецоперація з окупації Криму. Ми спостерігали таку ж цинічну спецоперацію Кремля із захоплення чергової частини української території», – наголосив Соловей.

Брифінг відбувся в оперативному пресцентрі в рамках платформи #UAРазом для українських та іноземних ЗМІ. Представники державних органів, відповідальних за безпеку – Міноборони, МВС, МЗС і інших відомств, щодня інформуватимуть про ситуацію в районі ООС та навколо України загалом.

Total
0
Shares

Пов'язані статті