Антифейк

«Закордонні поїздки Зеленського – незаконні та є кримінальним злочином». Це – неправда

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Міністерство фінансів України продовжує фінансувати Офіс президента та його закордонні вояжі, чим скоює кримінальний злочин за статтями про нецільове використання державних коштів і зловживання службовим становищем. Про це заявив зрадник України Дмитро Табачник, якого пропагандисти називають «автором Конституції».

Спростування ПРАВДА

Відповідно до статті 364 КК України, зловживання службовим становищем або владою – це умисне діяння, вчинене з метою одержання неправомірної вигоди в результаті зловживання службовим становищем або владою.

А закордонні відрядження президента Зеленського – це не про особисту вигоду, а про роботу з союзниками України для перемоги у війні проти Росії.

Табачник – українофоб з проросійськими поглядами. Він не визнає українців народом, підтримує наративи кремля та є частиною його пропагандистської машини.

Називати його «автором Конституції України» – це пропагандистське перебільшення. Авторів було багато, а Табачник, який на той момент був главою адміністрації президента, відкрито тиснув на Верховну Раду, щоб ухвалити варіант Конституції, який ґрунтувався на концепції сильної президентської влади.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: