Антифейк

«Захід руками України хоче розбити Росію на 10-20 частин». Це – неправда

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Фінальна мета проєкту «антиРосія» для країн Заходу та українських політиків полягає в тому, що саме Україна має стати тригером, який призведе до системних змін всередині РФ. Про це з посиланням на політолога Костя Бондаренка пишуть пропагандисти Кремля.

Спростування ПРАВДА

Заяви про те, що Захід нібито реалізує в Україні «проєкт антиросія» з метою розвалу РФ – це давня конспірологічна теорія, вигадана російською пропагандою.

Окрім того, це частина кремлівського наративу, що в Україні Москва нібито воює з «англосаксами» і НАТО, а не проти українського народу.

Його мета – виправдати геноцидальну війну та переконати українців, що «їхній головний ворог – у Вашингтоні, а не у Москві».

Насправді ж, Україна веде оборонну війну і всі наслідки, які вже спіткали та ще спіткають державу-агресора в майбутньому, будуть винятково результатом злочинної та авантюрної політики кремля, а не міфічної «змови Західних еліт».

Щодо бондаренка, то він послідовно просуває інтереси екс-«регіоналів», зокрема Сергія Тігіпка, Василя Горбаля, Наталії Королевської. Його прізвище згадується серед експертів у зламаній пошті наближеного до диктатора Путіна Владислава Суркова.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: