Європа і світ не можуть допустити повторення сценарію Грузії у 2008 році – Зеленський

Європа і світ не можуть допустити повторення помилок, які були допущені у Грузії у 2008 році, бо сьогодні вирішується майбутнє європейської безпеки.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з президентом Естонії Аларом Карісом.

«Ми поділяємо спільне бачення, що російська ескалація навколо України є безпрецедентним викликом не тільки для України, для Європи та світу в цілому. Але в Україні сьогодні вирішується майбутнє європейської безпеки, частиною якої є Україна. Європа і світ не можуть допустити повторення таких трагічних помилок, які були допущені в Грузії 2008 році», – заявив він.

За його словами, разом з президентом Естонії вони погодилися з необхідністю негайного запровадження санкцій за черговий акт агресії проти України. Серед цих санкцій має також бути повна зупинка газопроводу «Північний потік-2».

Володимир Зеленський відзначив, Україна потребує посиленої підтримки партнерів щодо своєї обороноздатності та економічної підтримки і додав, що глави держав обговорили питання євроінтеграції України.

«Ми вдячні Естонії за тверду підтримку України щодо набуття членства в Європейському союзі та в майбутньому у НАТО. Ми сподіваємось, що цей рік стане роком конкретних рішень, які потребує Україна», – підкреслив Президент України.

Total
0
Shares

Пов'язані статті