ЄС зацікавлений в співпраці з Україною у боротьбі з маніпуляціями, – експерт

Навігація та корисні матеріали

Європейський Союз зацікавлений у співпраці з Україною для створення інструментарію, який допоможе боротися з маніпуляціями.

Як передає Укрінформ, про це заявив директор Директорату міжвідомчих відносин, координації політики та публічної дипломатії Європейської служби зовнішніх справ Олівер Рентшлер під час свого виступу на Kyiv Stratcom Forum, першому міжнародному форумі зі стратегічних комунікацій в Україні.

«ЄС та НАТО є щирими прибічниками ідеї співпраці та партнерства з Україною. Зараз в ЄС намагаємось створити інструментарій по боротьбі з маніпуляціями, що дозволить скорегувати наші зусилля. І тому дуже зацікавлені у співпраці з Україною», – підкреслив Олівер Рентшлер. За його словами, ЄС бачить напругу, яку створює РФ на кордоні з Україною. Крім військової присутності, також й поширюються й маніпулятивні наративи, щоб розхитати безпеку України.

“І зараз саме час, щоб обговорити, що робити з цими загрозами, адже вони стоять перед нами усіма. Виклик, про який ми говоримо, не має кордонів. За останні декілька років подібні речі відбувалось неодноразово. Це значно ускладнює ситуацію. Можна навести нещодавній приклад с мігрантами на кордоні з Білоруссю, які використовувались з маніпулятивною метою і з відповідними наративами, які поширились по світу», – зазначив Рентшлер.

Експерт зауважив, що держави вже навчаються їм протистояти. За його словами, особливо це важливо в контексті міжнародної транскордонної діяльності.

7 і 8 грудня 2021 року Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки організовує Kyiv Stratcom Forum перший міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. У його роботі беруть участь дипломати НАТО і ЄС, українські посадовці, представники українських громадських організацій, що спеціалізуються на стратегічних комунікаціях і боротьбі з дезінформацією.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: