ЄС призупиняє угоду про спрощений візовий режим із росією, а місія МАГАТЕ прибула до Запоріжжя. Головне за 31 серпня

ГОЛОВНІ НОВИНИ:

Загарбники вкотре обстріляли Харків та Дніпропетровщину. Євросоюз не визнаватиме паспорти, які рф видає на окупованих територіях України. Очільниця бельгійського МЗС перепросила за незаконний візит до окупованого Криму.

ФОТО ДНЯ: росіяни продовжують тероризувати Миколаїв

Фото: Олександр Сєнкевич

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Загарбники обстріляли Харків та Дніпропетровщину

Війська рф обстріляли Нікопольський район з «Градів» та важкої артилерії чотири рази за ніч – поранена  57-річна жінка. У центрі Харкова росіяни влучили у житловий будинок, унаслідок чого зайнялася пожежа, – попередньо відомо, що постраждали дві людини.

Ворог обстрілює Енергодар. Постраждала будівля міськради

Мета цього дійства – створити відповідну картину для комісії МАГАТЕ та сформувати пул місцевих жителів, які під камери ЗМІ повідомляють комісії про обстріли міста з нашого боку водосховища.

Місія Міжнародного агентства з атомної енергії прибула до Запоріжжя

Наступний пункт призначення – Запорізька АЕС, де МАГАТЕ планує створити постійну моніторингову місію.

ЄС призупиняє угоду про спрощений візовий режим із росією

Ми спостерігаємо значне збільшення перетину кордону з росії до сусідніх держав. Це стає загрозою безпеці. Тому ми домовилися із міністрами закордонних справ ЄС про повне призупинення дії угоди про спрощення візового режиму між ЄС та росією, – заявив високий представник ЄС із закордонних справ і безпекової політики Боррель.

ЗСУ знищили два ворожі склади із БК, три танки та ЗРК «Тор» на півдні

Крім цього, українські воїни закріпили вогневий контроль над Каховським і Антонівським мостами, повідомили в ОК «Південь».

Євросоюз не визнаватиме паспорти, які рф видає на окупованих територіях України

Потрібен спільний підхід до візового питання, тому ми погодилися запросити Єврокомісію для вивчення цієї складної ситуації та надання подальших вказівок. Ми маємо продовжувати координувати впровадження цього спільного підходу, – додав очільник європейської дипломатії Боррель.

Очільниця бельгійського МЗС перепросила за незаконний візит до окупованого Криму

Міністерка закордонних справ Хаджа Лабіб також запевнила, що підтримує Україну і сприятиме поверненню миру та відбудові.

Total
1
Shares

Пов'язані статті