Новини

Як впоратись зі стресом та емоціями під час війни?

Навігація та корисні матеріали

24 лютого життя кожного українця перевернулося з ніг на голову. Безсилля, відчай, страх, тривога, апатія, втрата сенсу — з такими почуттями багато людей прокидаються у своїх домівках та підвалах, в тимчасових притулках по всьому світу.

Щоб допомогти українцям пережити ці страшні дні та віднайти втрачену опору, психологи та психотерапевти надаватимуть безкоштовну консультаційну допомогу.
Команда психологів і психотерапевтів готові надавати групові та індивідуальні консультації для українців щоб допомогти їм звести до мінімуму наслідки стресу, отриманого в умовах війни.

Чому саме групова терапія? Тому що це унікальний спосіб, який може охопити роботу з більшою кількістю учасників. Під час групової психотерапії на клієнта впливає його особиста робота з психологом і відгуки інших учасників, їх зворотний зв’язок, їх життєвий досвід. Учасники відчувають приналежність до схожої ситуації, яке викликає почуття групової підтримки, розуміння, єдності і сили «що я не один(на) така і впораюсь!», що пришвидшує процес відновлення психо-емоційного стану.

Контакти Івано-Франківськ:
Вул. Шевченка 11
+380668395928
+380688877750
Планується відкрити центри у Хмельницькому, Львові, Києві, Одесі та інших містах України.
Шукаємо психологів по всій Україні для співпраці. Пишіть будь ласка на [email protected]

Наші проекти безкоштовні для людей та можливі завдяки фонду “Україна Мій Дім”(ukraine-foundation.org) та фонду Латвії “Ziedot.lv”

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: