Як ведеться гібридна війна проти України: пояснює Сурков

Багаторічний помічник Путіна з «українського питання» Владислав Сурков заявив, що Росія може «повернути» Україну тільки силою, і публічно оголосив перелік засобів гібридної агресії Росії проти України.

Він уточнив, що, крім військової сили, в розпорядженні агресора:

  • сила спецслужб;
  • м’яка сила (вплив у, на перший погляд, не пов’язаних з агресією сферах — культурі, науці, спорті тощо);
  • сила економічного впливу;
  • сила політичного впливу.

Саме так виглядає гібридна агресія, якій Україна має протистояти щодня. Це атака по всіх фронтах, як відверта — на фронті, в політиці та економіці, так і неочевидна або й прихована — у гастролях російських артистів, претензіях до футбольної форми та ослабленні позицій української мови в Україні.

При цьому Сурков одразу ж застосував інструмент з політичного арсеналу — заявив, що Росія нібито виграє на міжнародному полі, а від України світ нібито «реально втомився».

Це — теза з російського наративу, що має на меті викривити сприйняття дійсного стану справ та ослабити підтримку України з боку як самих українців, так і міжнародних партнерів.

В реальності світ визнає Росію одним з головних джерел зловмисного впливу та дезінформації і об’єднується для протидії. За повідомленням Bloomberg, про це сьогодні в Брюсселі говоритимуть США та ЄС.

Міжнародні партнери України також знають, що Україна не просто не програє, але й перемагає, та звертаються по унікальну експертизу з протистояння російським гібридним атакам.

 

Total
0
Shares

Пов'язані статті