Як ведеться гібридна війна проти України: пояснює Сурков

Багаторічний помічник Путіна з «українського питання» Владислав Сурков заявив, що Росія може «повернути» Україну тільки силою, і публічно оголосив перелік засобів гібридної агресії Росії проти України.

Він уточнив, що, крім військової сили, в розпорядженні агресора:

  • сила спецслужб;
  • м’яка сила (вплив у, на перший погляд, не пов’язаних з агресією сферах — культурі, науці, спорті тощо);
  • сила економічного впливу;
  • сила політичного впливу.

Саме так виглядає гібридна агресія, якій Україна має протистояти щодня. Це атака по всіх фронтах, як відверта — на фронті, в політиці та економіці, так і неочевидна або й прихована — у гастролях російських артистів, претензіях до футбольної форми та ослабленні позицій української мови в Україні.

При цьому Сурков одразу ж застосував інструмент з політичного арсеналу — заявив, що Росія нібито виграє на міжнародному полі, а від України світ нібито «реально втомився».

Це — теза з російського наративу, що має на меті викривити сприйняття дійсного стану справ та ослабити підтримку України з боку як самих українців, так і міжнародних партнерів.

В реальності світ визнає Росію одним з головних джерел зловмисного впливу та дезінформації і об’єднується для протидії. За повідомленням Bloomberg, про це сьогодні в Брюсселі говоритимуть США та ЄС.

Міжнародні партнери України також знають, що Україна не просто не програє, але й перемагає, та звертаються по унікальну експертизу з протистояння російським гібридним атакам.

 

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Тролесфера

«Тексти» вирахували мережу з близько 2 тисяч користувачів Фейсбуку, яка тісно пов’язана із групами бойовика ДНР Степана Мазури.…
Читати

У нас погані новини

Інформація в Інтернеті поширюється не лише за допомогою великих онлайнових ЗМІ та соцмереж. Існує велика та розгалужена екосистема «помийних» сайтів. «Новини» з цих видань часто дуже низької якості або навіть повністю вигадані. При цьому вони збирають понад 50 мільйонів візитів на місяць. Для порівняння, «Українська правда» збирає 15 мільйонів. Щодня новинне сміття читають сотні тисяч людей. За допомогою машинних алгоритмів ми дослідили близько мільйона текстів, що були опубліковані на подібних сайтах протягом року. Читайте нижче, про що ми дізналися.