Новини

«Як протидіяти російській дезінформації?» 20 лютого стартувала програма підвищення кваліфікації для держслужбовців від Центру стратегічних комунікацій

Навігація та корисні матеріали

Тижнева програма «Російська дезінформація та способи протидії їй» реалізується Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Вищою школою публічного управління, проєктом ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) та  Центром демократії та верховенства права за фінансової підтримки Швеції. 

Зі вступним словом до учасників програми звернувся керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей:

«російська пропаганда займається тим, що обслуговує та виправдовує вторгнення росії до України. Масштабність та частота таких атак є надзвичайною, вони, звісно, мають певний вплив як на населення України, так і на своє населення, а також на західні країни. Тому в цих умовах навички самостійної протидії дезінформації є життєво важливими для кожного з нас, а особливо для державних службовців, оскільки саме вони є першою лінією оборони від російської дезінформації та інформаційного впливу».

Про поняття гібридної війни розповів й заступник керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Микола Балабан:

«В контексті України для нас для нас основним дезінформатором є росія та основним «продюсером» дезінформації про Україну, українське суспільство, про проблеми в суспільстві. Для неї дезінформація – це частина гібридної війни проти України. Тому наша перша вступна розмова про те, що таке гібридна війна, в чому вона проявляється та які наслідки та вплив має».

Учасниками навчання стали державні службовці різних органів державної влади України, в тому числі з регіонів.

Тренінги будуть тривати до 24 лютого та охоплюватимуть такі теми, як «Дезінформація та дезінформаційні наративи», «Загальні засади інформбезпеки», «Реагування та протидія інформаційним наративам» і «Медіаграмотність держслужбовця».

За проходження цієї програми державні службовці  отримають кредити ЄКТС. 

Навчальна програма реалізується в межах «Школа протидії дезінформації».

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: