Новини

Ворог розганяє ІПСО про зараження води холерою

Навігація та корисні матеріали

Панічна інформація про «холерну воду» в Україні – ворожа ІПСО.

Брехня: на Україну насувається спалах холери, бо за течією річок, що впадають у Дніпро, почали розкладатися трупи – скоро у воді зʼявиться холерна паличка. Така інформація поширюється у Viber серед мешканців Кривого Рогу та інших міст.

Правда: голова Ради оборони Кривого Рогу Вілкул заявив, що у воді немає холерної палички, а всі подібні панічні повідомлення – ворожі вкиди.

По-перше, на це вказує мова написання – російська, та емоційний стиль. Люди можуть поширювати це повідомлення серед знайомих, піддавшись панічним настроям, навіть не аналізуючи його зміст.

По-друге, у повідомленні немає конкретики щодо джерела інформації, згадують лише лікарів БСМП (больница скорой медицинской помощи), якої навіть немає у Кривому Розі. Подібними методами росіяни діяли на початку повномасштабного вторгнення, коли запускали вкиди від «кума з СБУ» чи «брата з ГУР».

Подібними вкидами лякають й одеситів, втім у «Інфоксводоканалі», що забезпечує водопостачання міста, запевнили, що підстав для паніки немає – їх технологія очищення води дозволяє усувати збудників будь-яких кишкових інфекцій.

Воду перевіряють не лише співробітники підприємства, а й державна санітарна служба. За результатами останніх досліджень, водопровідна вода в Одесі відповідає всім санітарним вимогам.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: