Новини

Ворог поширює фейкові відео про конфлікти українських громадян та військовослужбовців ТЦК

Навігація та корисні матеріали

Значна частина відео, де нібито військовослужбовці ЗСУ та службовці територіальних центрів комплектування вступають у конфлікти з місцевими мешканцями, є продуктом ворожих підрозділів інформаційних операцій.

Про це повідомили у Командуванні Сухопутних військ.

«Ми отримуємо дані про організацію зйомок таких сюжетів на тимчасово окупованій території. Елементи типові: люди в українському однострої разом з людьми в формі Національної поліції вступають в конфлікти з «місцевими жителями», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Сухопутних військ, у ворожих відеороликах імітуються побиття, в кадрах присутні мікроавтобуси та автомобілі з чорними номерами, а також авто з українськими номерами різних регіонів реєстрації. Використовуються нейтральні локації, які важко визначити.

У пресслужбі попередили, що характерною рисою цих відео є погана якість зображення, що імітує «природність». Раніше ворог використовував більш професійний монтаж, проте, оскільки це не досягало бажаного ефекту, тактика була змінена.

Також з метою дискредитації, окрім імітації конфліктів, створюються відео, де військовослужбовців ТЦК фільмують начебто під час вживання алкоголю, наркотиків, у закладах харчування та у супроводі жінок.

Останнім часом такі відео активно поширюються в соціальних мережах і набувають значного розголосу. Проте всі справжні інциденти, які дійсно мають місце, ретельно вивчаються відповідними органами, проводяться службові перевірки, і громадськість інформується у встановленому порядку, запевнили у командуванні Сухопутний військ.

Будьте обережні та не піддавайтеся на провокації!

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: