Антифейк

Відео, де невідомі нібито напали на єпископа Православної церкви в Івано-Франківську, – недолугий фейк

Навігація та корисні матеріали

Релігійна ворожнеча – одна з улюблених у роспропаганди тем для ІПСО з метою розхитати суспільно-релігійну складову серед українців.

Цього разу фейкороби вирішили відправити «народних месників» в Івано-Франківськ, щоб ці невстановлені (як завжди у росіян) особи віддухопелили «широковідомого» на все місто (на їхню думку) єпископа на ім’я Микита. Судячи тексту в пості, «били єпископа просто так».

При цьому брехуни навіть не подумали про уточнення щодо Православної церкви – не зрозуміло, чи то про ПЦУ йдеться, чи про церкву московського патріархату.

Те, що окупанти не вміють правильно перекладати з російської на українську свої «шедеври», видно на прикладі тих помилок, які вони допустили і навіть не спромоглися виправити. Головне ж не це, головне – посіяти праведний гнів, розкол і злість серед вірян в Україні.

Звідки запустили рекламу?

Рекламні кампанії з різними ID запустили зі сторінки у Facebook під назвою Beauteous ir7, яка маскується під «сторінку з краси». За даними Центру стратегічних комунікацій, цю психологічну кампанію запустили 18 квітня. Наразі сторінка і всі її «реклами» недоступні, більше матеріалів не зафіксовано.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: