В Україну доставили перші звістки від наших воїнів, а ЗАЕС підключили до мережі. Головне за 26 серпня

Six power units generate 40-42 billion kWh of electricity making the Zaporizhzhia Nuclear Power Plant the largest nuclear power plant not only in Ukraine, but also in Europe, Enerhodar, Zaporizhzhia Region, southeastern Ukraine, July 9, 2019. Ukrinform.

ГОЛОВНІ НОВИНИ:

На озброєнні ЗСУ вже більше 20 HIMARS, M270 і MARS, СБУ оголосила підозру Кадирову, а хасидів просять не приїжджати в Україну цього року.

ФОТО ДНЯ: 

Українські воїни йдуть у наступ

Святкування Рош-ха-Шана: Нацполіція та СБУ не рекомендують паломникам приїздити цьогоріч

Відповідне рішення погоджено з правоохоронцями Ізраїлю та владою України – існує висока ймовірність ракетних терористичних ударів з боку рф, повідомили в СБУ.

Довгоочікувані листи з полону: в Україну доставили перші звістки від наших воїнів

Згідно Женевської конвенції, наші військовополонені мають право надсилати та отримувати листи, наголосила міністерка з питань реінтеграції ТОТ Ірина Верещук.

На озброєнні ЗСУ – більше 20 HIMARS, M270 і MARS

Про це повідомило Міністерство оборони України у Twitter:

20+ українських HIMARS, M270 і MARS залишаються в строю. 50+ російських складів зі зброєю та боєприпасами вийшли з гри!

СБУ оголосила про підозру Кадирову та його поплічникам

Кадирова та наближених до нього військових чиновників – Данііла Мартинова і Хусейна Межидова – звинувачують у плануванні та розв’язуванні війни, а також порушенні правил поводження з цивільним населенням і використання їх у якості «живого щита», повідомили в СБУ.

Запорізьку АЕС підключили до мережі

Один із зупинених вчора енергоблоків ЗАЕС під’єднали до енергомережі, наразі триває набір потужності. Про це повідомили в Енергоатомі.

Зауважень до роботи обладнання і систем безпеки немає.

Total
15
Shares

Пов'язані статті

Читати

«Історія як зброя: як Росія перекручує наративи про Другу світову війну». Підсумки онлайн-конференції

Для Кремля історія — не щось, що треба вивчати і пам'ятати, а щось, чим треба керувати. Мета — спотворити історичний контекст, щоб Росія та її сучасні дії виглядали гідно й навіть героїчно. Аби виправдати власну агресію, підтримку терористів у світі, а також внутрішні злочини проти прав і свобод людини
Читати

27 день повномасштабного вторгнення Росії

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Війська агресора продовжують обстрілювати Київ. Біля Маріуполя бойовики «ДНР» захопили колону евакуаційних автобусів. Журналістам, які висвітлювали…