Антифейк

«В Україні діє таємний підрозділ ЗСУ, який проводить досліди над людьми». Це – маячня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

У бригаді №110 спеціального військово-медичного формування ЗСУ проводять досліди для визначення межі виживання людського організму, випробують дію нової біозброї, наркотиків та стимуляторів. Таку інформацію поширюють пропагандистські Telegram-канали.

Спростування ПРАВДА

Насправді 110-та ОМБр ЗСУ ім. Марка Безручка – це звичайний бойовий підрозділ Сухопутних військ, який разом з іншими бере участь у відсічі російської агресії.

Структура та спеціалізація підрозділів вигаданої російськими фейкоробами «бригади №110» і описані ними досліди – це переказ історії «Загону 731» японської імператорської армії часів Другої світової війни, в якому проводили досліди над військовополоненими та цивільними заручниками, переважно китайцями.

Фейкороби розвивають «горор»-напрямок пропаганди з метою не лише подальшої дегуманізації українців, а й залякування російських військових, щоб ті більше смерті боялися полону.

Український полон для росіян – це дієвий спосіб зберегти життя і Україна дотримується у ставленні до військовополонених міжнародних конвенцій.

Детальна інструкція про те, як російським солдатам здатися у полон – на сайті Dovidka.Info.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: