Новини

Українська авіація атакує окупантів на півдні, а кількість загиблих через обстріл зупинки у Миколаєві зросла до семи. Головне за 30 липня

Навігація та корисні матеріали

ГОЛОВНІ НОВИНИ: В окупованому Енергодарі спалили російську техніку. Окупанти виклали неперевірений список постраждалих українських військовополонених в Оленівці. Норвегія передала Україні 14 легкоброньованих автомобілів. Чехія передала Україні конструкції для двох тимчасових мостів. Росіяни готують «списки» до фейкового «референдуму» на окупованих територіях півдня. Катар перерахував $5 мільйонів для України.

ВІДЕО ДНЯ: Заява командира полку “Азов” Микити Надточія з приводу масового вбивства росіянами українських військовополонених у Оленівці

ГОЛОВНІ НОВИНИ

На півдні авіація ЗСУ завдала сім ударів по ворогу

Українська авіація уразила скупчення ворожої сили та техніки в Херсонському, Снігурівському й Бериславському районах, а на Миколаївщині влучила у склад ворожих боєприпасів. Також на Херсонщині і Миколаївщині уражено опорний пункт та укріплені підземні укриття російських військових.

Україна отримала від Чехії конструкції для зведення двох тимчасових мостів

Тимчасові мости встановлять у регіонах, що критично потребують налагодження транспортного сполучення.

В Енергодарі поряд з готелем, де живуть окупанти, спалили російську техніку

Вибухами були знищені три одиниці військової техніки росіян, яка перегороджувала під’їзд до готелю. Серед цивільних мешканців постраждалих немає.

Окупанти виклали неперевірений список прізвищ поранених та загиблих полонених в Оленівці

Патронатна служба полку “Азов” перевіряє достовірність списків постраждалих українських військовополонених через обстріл росіянами колонії в Оленівці.

Кількість загиблих через обстріл окупантами зупинки у Миколаєві зросла до 7 осіб

У лікарні померло ще двоє чоловіків. Загалом 19 людей звернулося за медичною допомогою після обстрілу росіянами громадської зупинки у Миколаєві касетними снарядами 29 липня.

У МінТОТ оголосили обов’язкову евакуацію населення з неокупованої Донеччини

Міністерство оголосило про вивезення людей на контрольовану Україною територію перед опалювальним сезоном, оскільки на Донеччині відсутнє газопостачання і немає належного електропостачання. На неокупованій території області на сьогодні залишається як мінімум 200-220 тисяч людей.

Норвегія передала Україні 14 легкоброньованих автомобілів IVECO LAV III

Автомобілі постачаються на додаток до іншого військового обладнання, такого як артилерія, ПЗРК та бронетранспортери, які Норвегія вже передала Україні.

Росіяни готують «списки» до фейкового «плебісциту» на окупованих територіях Херсонщини та Запоріжчини

Окупанти відкрили дільниці для проведення виборів і активно роздають російські паспорти.

Державний фонд Катару перерахував $5 мільйонів для України

Державний фонд Qatar Fund For Development перерахував кошти на закупівлю «швидких» і наркозно-дихальних апаратів для інгаляційної анестезії.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: