Україна залишає за собою право на самооборону – Зеленський

Україна відповідно статуту Організації Об’єднаних Націй  залишає за собою право на самооборону.

Про це у відеозверненні заявив Президент України Володимир Зеленський.

«Наші кордони надійно захищені. Створено систему територіальної оборони. Наші партнери нас підтримують. Відповідно до статті 51 статуту ООН Україна залишає за собою право на індивідуальну та колективну самооборону. Ми добре розрізняємо провокації та наступи військ агресора. За нами правда, і правду ми ніколи не будемо приховувати від вас. Як тільки ми побачимо зміну ситуації, як тільки ми побачимо зростання ризиків, ви будете про все це знати», – сказав Зеленський.

При цьому президент зазначив, що зараз немає жодних причин для хаотичних дій. «Зробимо все, щоб так і було надалі», – наголосив глава держави.

Раніше у міністерстві зовнішніх справ заявили, що Москва нестиме повну відповідальність за руйнування Мінських домовленостей і процесу мирного врегулювання збройного конфлікту на сході України у разі визнання цих незаконних утворень.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

75 звільнених населених пунктів Херсонщини та €550 млн від Європейського інвестиційного банку для України. Головні новини 12 жовтня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Окупанти знову завдали терористичних ударів по Дніпропетровщині та Донеччині. Захисники України приземлили чотири ворожі гвинтокрили за…