Антифейк

«У Зеленського істерика через відмову Байдена їхати на Саміт миру». Це – ворожа маячня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

У Володимира Зеленського почалась істерика, адже він очікував, що швейцарський Саміт хоч щось означатиме, а туди навіть Байден не приїде. Цю новину тиражують пропагандистські ресурси.

Спростування ПРАВДА

З наближенням глобального Саміту миру у Швейцарії, що відбудеться 15-16 червня, Росія подвоїла зусилля, спрямовані на дискредитацію цього важливого заходу.

У Москві вкрай роздратовані тим, що обговорення формули миру, запропонованої президентом Зеленським, відбудеться за участі понад 100 країн світу, міжнародних організацій та ООН, які вже підтвердили свою присутність на Саміті.

Крім того, кремль намагається відмовити якомога більше країн від участі в Саміті, а також знецінити дипломатичні досягнення Києва в очах самих українців. Саме тому роспропаганда агресивно просуває наратив про «провал саміту», «істерику Зеленського» тощо.

Зазначимо, Білий дім офіційно підтвердив участь США в Саміті – Сполучені Штати представлятиме віцепрезидентка Камала Гарріс, яка «підкреслить відданість адміністрації президента США Джо Байдена підтримці зусиль України щодо забезпечення справедливого і тривалого миру на основі суверенітету та територіальної цілісності України».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: