Антифейк

У ССО висміяли заяву МО РФ про знищення чотирьох українських катерів у Чорному морі

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Заяви РФ про нібито знищення у Чорному морі чотирьох українських катерів з близько 50 десантниками – відвертий фейк.

Опис фейку БРЕХНЯ

30 серпня близько 0:00 з літака морської авіації РФ знищено чотири військові катери з десантними групами ССО ЗСУ загальною чисельністю до 50 людей. Пізніше із Су-30 було знищено один військовий катер Сил оборони України з екіпажем на схід від острова Зміїний. Про це повідомило міноборони Росії.

Спростування ПРАВДА

У командуванні Сил спеціальних операцій ЗС України заперечили це, закликали довіряти лише перевіреним джерелам інформації та нагадали, що «вірити росіянам – не поважати себе».

Оборонці також зазначили, що якби вони писали у стилі російського міноборони, то їх повідомлення мало приблизно наступний вигляд:

«Минулої ночі близько 12 тисяч операторів 73-го центру ССО України, озброєні бойовими дельфінами, кротами та шиншилами здійснили спробу десантування на кримське узбережжя. Противник здійснив контратаку бойовими бумерангами. Через це наші воїни були змушені запросити підтримку «Зірки смерті» та флоту галактичної імперії».

Саме такий сенс мають заяви росіян про знищення українських воїнів літаками у морі та багато інших, підкресли у ССО ЗСУ.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: