Антифейк

«У США та Великої Британії є можливість замінити Зеленського». Це – фейк

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

На Заході готують не одну кандидатуру на заміну Зеленському, серед них є і голова Офісу президента Андрій Єрмак, і ексголовком ЗСУ Валерій Залужний. Про це пишуть пропагандисти з посиланням на заяву учасника медведчуківського руху «другая Украина» Олексія Самойлова.

Спростування ПРАВДА

Навесні 2024 року російська пропаганда доклала титанічних зусиль, аби переконати українців у нелегітимності Володимира Зеленського і спровокувати «третій майдан» проти «узурпатора».

Ця операція провалилася: за даними КМІС, станом на червень саме 70% українців вважають, що Зеленський має залишатись на посаді президента до кінця воєнного стану.

Тепер російська пропаганда намагається довести, що становище Зеленського хистке, вигадуючи конспірологічні теорії, що його буцімто готуються змістити чи то США, чи то Велика Британія.

Ці теорії є бездоказовими і не підкріплені жодними фактами. Мета цих «вкидів» – переконати українців в тому, що чинний президент є нібито «маріонеткою зовнішніх сил», і що Україною «керують з Вашингтона та Лондона».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: