Новини

У росіян проблеми з колаборантами, а в Криму та Маріуполі набирає обертів спротив, – дайджест з тимчасово окупованих територій

Навігація та корисні матеріали

Разом з Центром національного спротиву запускаємо дайджест новин з тимчасово окупованих територій. У цих матеріалах розповідатимемо про українців, які героїчно чинять опір ворогу.

У окупантів серйозний дефіцит колаборантів

Терористи ніяк не можуть налагодити роботу на окупованих територій через тотальний спротив місцевих. Так, на харківщині місцеві енергетики відмовилися працювати на росіян. Окупанти, у кращих своїх традиціях, почали погрожувати людям фізичною розправою, аби змусити людей працювати. Аналогічна історія в Мелітополі (Запорізька обл.) окупанти шукають зрадників на зарплату, адже не можуть знайти бажаючих здавати «проукраїнських громадян», тобто більшість.

Ворог назвав вакансію – «начальник відділу інформаційної безпеки». Щоб стати начальником відділу зрадників,  необов’язково мати досвід роботи та навіть освіту. Потрібно просто здавати сусідів, бажано маючи при цьому український паспорт.

Натомість у знищеному ними Маріуполі, через відмову місцевих працювати, росіяни звозять енергетиків з рф.  За даними ЦНС вже 250 спеціалістів у сфері електроенергетики прибули до окупованого Маріуполя. Ще понад 700 людей очікується найближчим часом.

Крим прокидається, а в Маріуполі наростає спротив

У Маріуполі в окупантів проблеми не лише з кадрами, а й з роботою українських партизан. Захоплений окупантами маріупольський завод Сателіт несподівано загорівся після допомоги місцевого підпілля.

Тепер росіяни вже не розкрадатимуть підприємство, а головне – ворог розуміє, що зберігати ПММ чи БК в безпеці не вийде ніде. Принаймні, на території України.

Тим часом в Криму наростає ненасильницький спротив. На зупинці поблизу села Долінка (кол. Кучук-Мамчик) в окупованому Криму лишили цікаві для окупантів меседжі.

На півострові спостерігається підйом діяльності українського підпілля, тому не варто дивуватись, якщо написи «Слава Україні» стануть не поодиноким випадком попри репресії окупантів. А на вулицях півострова масово лунають українські пісні.

Українські графіті та листівки продовжують заповнювати наші вулиці в окупованих містах. 

У Приморську (Запорізька обл.) місцеві партизани зробили дороговказівник більш актуальним для росіян.  

А  херсонські партизани вже втретє встановили в місті незвичайну інсталяцію. На ній зображено майбутнє окупанта, а саме смерть. Це вже третє опудало, яке розвісили в місті партизани.  А також невідомі патріоти розклеїли листівки з анонсом ударів системи HIMARS по ворогу.

Тим часом в окупованому Донецьку невідомі нанесли напис «Донбас – це Україна».  Та головним є те, що напис нанесли прямо поблизу бази терористів «Спарта», яку створили росіяни у 2014 році.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: