Новини

У РФ вигадали, ніби «знищили «Кинджалом» секретний бункер НАТО біля Львова»

Навігація та корисні матеріали

Російські ЗМІ поширюють фейк про знищення біля Львова 9 березня секретного бункера, в якому перебували «200 офіцерів Альянсу та ЗСУ».

Першоджерелом цієї «новини» став «близький до міноборони своєї країни грецький портал Pronews», а додатковими «аргументами» – «повідомлення на деяких київських сайтах» про те, що після події «представників міноборони та генштабу ЗСУ викликали на килим до посольства США».

9 березня РФ справді випустила по Україні 6 гіперзвукових ракет «Кинджал». Одна із них поцілила у Золочівський район Львівської області. Цей ракетний удар уразив два житлові будинки в селі Велика Вільшаниця, внаслідок чого загинули п’ятеро людей, зазначили журналісти StopFake.

Від російської ракети у житловій зоні в Золочівському районі, біля Львова, загинуло пʼятеро людей – троє чоловіків та двоє жінок.

Інші ракети над Львівською областю, за словами очільника Львівської ОВА, були збиті силами ППО.

А повідомлення про те, що після події «представників міноборони та генштабу ЗСУ викликали на килим до посольства США», не має жодних офіційних підтверджень і було передруковано виключно російськими пропагандистськими ЗМІ.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: