Антифейк

«У Харкові чоловік вбив співробітника ТЦК за те, що він відправив його сина на фронт без медогляду». Це – ворожі вигадки

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Молодика, який страждав на астму, затримали у Харкові на очах у батька і відправили на війну без медичного огляду та висновку ВЛК. Батько мобілізованого поквитався зі співробітником ТЦК, а потім кинув тіло на залізничні колії, щоб імітувати самогубство. Цю новину поширюють проросійські канали-сміттярки.

Спростування ПРАВДА

Поширювана фейкоробами «новина» повністю перекручена і має геть інші зміст та форму – насправді мав місце конфлікт між двома цивільними у селі Дубівка Харківського району після вживання алкоголю, повідомили у поліції Харківщини.

«Між 70-річним підозрюваним та його 57-річним товаришем виник конфлікт на побутовому ґрунті, який, на жаль, словами не закінчився. Зловмисник схопив кухонний ніж та завдав другу декілька ударів в шию. Потерпілий загинув на місці».

У Харківській обласній прокуратурі встановили, що підозрюваний повіз тіло вбитого до залізничної станції, скинув труп на колію – нібито «він покінчив життя самогубством». Проте труп виявили залізничники і повідомили у правоохоронні органи.

Отже, немає жодних офіційних підтверджень, що загиблий був військовослужбовцем, працівником ТЦК та СП або взагалі мав хоч якесь відношення до Сил оборони України.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: