Навігація та корисні матеріали
Двоє чоловіків, які є повними тезками, вчинили диверсію з підпалом ресторану в Таллінні на замовлення російського ГРУ в січні цього року.
Про це повідомляє ресурс ERR.
За даними розслідування, молодший – 33-річний Іван Кияхал – отримував завдання від спецслужби РФі фіксував злочин на відео. Старший був співучасником і виконавцем злочину. Саме він кинув запалювальну суміш у ресторан.
Раніше Іван-молодший уже підпалював магазин в естонському селі на замовлення РФ – за це на його криптогаманець надійшли майже $2000.
Зазначимо, гру цілеспрямовано організовує провокації та диверсії в країнах Балтії та інших країнах ЄС. Це – частина масованого гібридного наступу Росії. Мета – створення страху, розхитування стабільності та дискредитація держав.
Нагадаємо, для організації диверсій у Європі, РФ створила у Підмосков’ї новий шпигунський підрозділ – Департамент спеціальних завдань. Масштабні операції впливу з боку кремля фіксувалися у Фінляндії, у Норвегії зріс рівень загроз диверсій на об’єктах критичної інфраструктури.
Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.