У Болгарії Голодомор визнали геноцидом українського народу. Головні новини 1 лютого

Українці замовили понад 300 тисяч LED-ламп для обміну за один день. росія звинуватила Україну в підготовці терактів у Криму (це – маніпуляція). А розвідка повідомила, що у лютому та березні на фронті будуть дуже активні дії.

США ввели обмеження проти 22 осіб та компаній, які допомагали росії та білорусі обходити санкції

Міністерство фінансів вдається до нових заходів у рамках стратегії США з методичного та інтенсивного припинення спроб росії ухилитися від санкцій у всьому світі, а також для того, щоби російському ВПК було складніше і дорожче забезпечувати воєнну машину путіна, – заявив заступник міністра фінансів США.


Парламент Болгарії визнав Голодомор геноцидом українського народу

«За» проголосували 134 парламентарі, «проти» – 26, ніхто не утримався. Президент Зеленський вже подякував за це рішення.

Українці замовили понад 300 тисяч LED-ламп для обміну за один день

В Україні стартувала програма обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні. ЄС закупив 30 млн таких ламп для України, ще 5 млн надасть Франція, повідомив премʼєр-міністр Шмигаль.


У лютому та березні на фронті будуть дуже активні дії, – розвідка

Ми перебуваємо напередодні «дуже активної фази», заявив представник ГУР Юсов у етері каналу Freedom.


росія звинуватила Україну в підготовці терактів у Криму. Це – маніпуляція

російські ЗМІ поширюють новини про те, що «Київ почав відкрито погрожувати рф» та «Захід розпочав підготовку до терактів у Криму». Це повʼязано зі словами радника ОПУ Подоляка про початок переговорів щодо постачання Україні далекобійних ракет. Зі слів Подоляка, далекобійні ракети потрібні для знищення військових складів рф.


Total
0
Shares

Пов'язані статті