«Тебе чіпували»: звільнений з полону українець розповів про знущання окупантів. Ексклюзив

Іван — один з п’ятьох полонених цивільних чоловіків, які були визволені 18 червня за обміном. Він інвалід з села Приютне у Запорізькій області. Його будинок був обстріляний прямим наведенням з БМП. Врятувався дивом: Івана захистив від уламків бродячий пес, лігши на нього згори.

Автор фото: Георгій Іванченко

Тоді чоловік зібрав речі, сів на мотоцикл та виїхав. Але потрапив у полон до «новоросів». Комусь сподобався його транспорт.

Спочатку Івана били до синяви, змушували копати собі могилу, імітували розстріл. Потім вивезли у поле та відпустили — мовляв, ти «гідний воїн», бо не «розколовся». Хоча йому не було, що розповідати.

Відпустили на окуповані території — вже скоро він знову потрапив до полону. Спочатку до «азіатів», які не чіпали його, але потім Іван потрапив до рук «слов’ян» і все почалося знову .

Коли він поскаржився на проблеми з хребтом, де в нього стояла вживлена пластина, йому відповіли: «Це тебе чіпували».

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Лідери Франції, Німеччини, Італії та Румунії відвідали Київ, а Росія продовжує обстрілювати схід України. Головне за 16 червня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Лідери чотирьох європейських країни прибули до Києва та підтримали надання Україні статусу кандидата у члени Європейського…