«Страна.ua» поширює заборонений російський контент

Атаки на «російськомовних» у Середній Азії і «патрулі нациків», обстріли в ЛНР та фейки про коронавірус — Страна.ua залишається майданчиком для пропаганди російських медіа.

За даними Інституту масової інформації, Страна.ua — одне з найбільш недостовірних та маніпулятивних медіа в Україні. На жаль, за популярністю цей сайт також не відстає.

  • Видання поширює фейки і посилається у текстах на російських медіа, відверто ігноруючи санкції РНБО. Страна.ua не вигадує нічого нового, просто повторює російські тези про те, що «Польща продасть Україні вакцину від коронавірусу з терміном придатності, що закінчується», чи що «видача російських паспортів жителям ДНР і ЛНР чи не порушує міжнародне право».
  • Це черговий доказ, що Страна.ua відкрито працює в одному руслі з російськими медіа і просуває пропагандистські наративи.

Більше прикладів пропаганди — читайте у моніторингу Stopfake.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Окупанти атакували два університети Миколаєва, а у Вінниці 11 людей залишаються безвісти зниклими після ракетного удару. Головне за 15 липня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Ворог вкотре вдарив по цивільній інфраструктурі Харкова. Росіяни атакували одразу три райони Дніпропетровщини. У центрі окупованого…