Антифейк

«США шукають заміну Зеленському». Це – брехня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Вашингтон активно шукає заміну Зеленському, адже він починає програвати боротьбу за «уми та серця» українців, а його легітимність після 20 травня сходить нанівець, Про це заявили у службі зовнішньої розвідки РФ.

Спростування ПРАВДА

Служба зовнішньої розвідки РФ транслює його напряму, а також через російську агентуру в Україні та на Заході в рамках конспірологічного наративу про нібито «зовнішнє управління в Україні. Цей меседж також є частиною російської операції з просування тези, про нібито нелегітимність українських органів державної влади.

Насправді жодна держава не визначає політичний курс незалежної України. В Україні джерелом влади є народ, який на вільних та демократичних виборах обирає президента та Верховну Раду. У зв’язку з воєнним станом в Україні вибори відкладені, з огляду на неможливість їх проведення під час бойових дій, ракетних обстрілів і великої кількості переселенців та біженців, які не можуть проголосувати.

Росіяни почали активно транслювати цей фейк із метою «перебити» новину про те що Україна та низка держав Заходу оголосили про нелегітимність Путіна.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: