США надають Україні новий пакет військової допомоги. Головні новини 6 січня

Пропагандисти брешуть, що зброя, яку НАТО передає Україні — це «брухт і мотлох». Резніков пояснив, що на цей час в Україні немає потреби у додатковій мобілізації. Україна отримає БМП Marder від Німеччини.

ФОТО ДНЯ: Окупанти знову обстріляли Херсон.

Фото: Кирило Тимошенко

США надають Україні новий пакет військової допомоги 

Очікується, що пакет включатиме бойові машини піхоти Bradley, самохідні гаубиці та іншу бронетехніку, реактивні снаряди для GMLRS, ракети «земля-повітря», а також протитранспортні міни та інші речі з арсеналу Міноборони США.

російські терористи вкотре обстріляли Херсон

Окупанти обстріляли другу пожежну частину за два дні, зафіксовано не менше чотирьох вибухів. Про це повідомив заступник голови ОП Тимошенко.

Пропагандисти брешуть, що зброя, яку НАТО передає Україні — це «брухт і мотлох»

Насправді, Україна отримує потужну та часто й нову зброю. Зокрема, системи ППО IRIS-T (були прийняті на озброєння західних країн у 2015-2022 роках), дистанційно керовані катери та системи придушення безпілотників EDM4S SkyWiper (вперше продемонстрували у 2019-му).

Україна отримає БМП Marder від Німеччини

Про це повідомила керівниця оборонного комітету Бундестагу Агнес Штрак-Ціммерманн.

У МОЗ спростували російську брехню про нестачу крові в українських лікарнях

Останнім часом фейкомети активно поширюють брехливу інформацію про начебто критичну недостачу в українських лікарнях крові та її компонентів.

Голова Міноборони пояснив, що на цей час в Україні немає потреби у додатковій мобілізації, але все може змінитися

Ми навіть не вибрали ще той стовідсотковий потенціал, який передбачений. Мобілізація триває у спокійному режимі. Як каже головнокомандувач Валерій Залужний, у нас немає такої великої потреби у людях, як у росіян. У нас потреба у зброї, техніці, – сказав Резніков.

Total
0
Shares

Пов'язані статті