Антифейк

«Соціологічне опитування показало, що українцям не потрібен мир». Це – ворожа маніпуляція

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) соцопитування засвідчило, що українці не шукають миру і тягнуться до бою, навіть без фінансової і технічної допомоги Заходу. Таку інформацію публікують прокремлівські ЗМІ.

Спростування ПРАВДА

КМІС дійсно проводив опитування серед українців на початку грудня 2023 року щодо можливості досягнення Україною успіху за необхідної підтримки Заходу та у разі суттєвого скорочення допомоги, проте пропаганда кремля перекрутила їхні результати.

«Більшість респондентів – 58% – сьогодні схиляються до думки, що навіть у разі суттєвого скорочення західної допомоги слід все одно продовжувати бойові дії для тиску на окупантів, навіть з урахуванням ризиків для територій, які контролює Україна», – з’ясували розслідувачі зі StopFake.

При цьому кожен третій респондент (32%) вважає, що краще йти на припинення бойових дій за справді серйозних гарантій безпеки від Заходу, навіть якщо звільнення окупованих територій затягнеться на невизначений термін.

Аналіз результатів опитування свідчить не про те, що українці не підтримують мир і готові боротися за будь-яку ціну заради війни, а про те, що українці готові не здаватися перед невиправданою російською агресією.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: