Новини

Скільки містян піде в ЗСУ в разі загострення воєнної ситуації навколо міста

Навігація та корисні матеріали

У разі загострення воєнної обстановки навколо свого міста в ЗСУ запишуться 6% харків’ян, 8% одеситів, 8% запоріжців, 10% дніпрян, 12% киян та 15% львів’ян. Мова йде про чоловіків та жінок старше 18 років.

Такі дані cоціологічна група «Рейтинг» отримала за результатами дослідження, проведеного 21 квітня – 22 травня 2023 року на замовлення Міжнародного республіканського інституту.  

У кожному місті питання поставили 800 мешканцям, які представляли релевантну вибірку. Опитування проводили методом особистого спілкування face-to-face на дому в респондентів. Дослідження охопило 21 місто, за винятком окупованих територій та Херсона через небезпеку. Загалом було було опитано  16 800 людей. 

У всіх найбільших містах України переважна більшість – близько 60% мешканців – відповіли, що залишаться в місті в разі воєнного загострення. 

Статистика Соціологічної групи «Рейтинг» про дії містян у разі загострення воєнної ситуації навколо міста. 

Мешканців міст також запитали про їх волонтерський внесок. З великих міст, за особистим зізнанням, найбільше волонтерять мешканці Дніпра: 6% сказали, що роблять це на постійній основі, а ще 36% – час від часу. Дніпряни навіть трохи обійшли Львів, де 5% волонтерять регулярно та 36% періодично. В Запоріжжі – 6% та 32% відповідно, в Києві  –  6% та 29%,  Одесі – 4% та 22%,  Харкові – 4% та 16%. 

Статистика щодо волонтерства. 

Попри жахи війни в оптимістичне майбутнє України вірить переважна більшість в усіх великих містах. А саме: 90% львів’ян, 86% киян, 82% харків’ян, 82% дніпрян, 81% запоріжців та 74% одеситів.  

Статистика щодо рівня оптимізму. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: