Сім великих аварій: ГТС Росії перебуває в поганому стані

Наземна інфраструктура газотранспортної системи на території Росії перебуває в поганому стані.

Поганий стан російської ГТС підтверджується як часом експлуатації, так і технічними показниками. Особливо це стосується традиційних транзитних коридорів – Уренгой, Прогрес, Союз.

Так, тільки з початку року на ГТС РФ відбулося сім великих аварій: аварія на МГ «Пєрмь-Горький-1», надзвичайний стан на відводі Качканар, аварії на газопроводах «Союз», «Оренбург-Новопсков», пожежі на промислі Ювілейного родовища, відвід на ГРС Бєлорєцк, на газопроводі «Середня Азія-Центр-2» та «Уренгой-Центр-2».

Раніше голова «Оператора ГТС України» Сергій Макогон заявив, що статистика інцидентів підказує, що Росії слід збільшити інвестиції у підтримку власної ГТС.

«Північний потік» – це лише незначна частина російської ГТС, яка потребує щоденної уваги. Тому кошти, що були витрачені на надлишковий «Північний потік-2», можна було б витратити на оновлення російської ГТС», – сказав Макогон.

Як повідомляв Укрінформ, ГТС України продовжують модернізувати, у поточному році її оновлено на понад 4,6 млрд грн.

Детальніше про стан справ читайте у нашому дослідженні.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Як «західні ЗМІ» Медведчука захищали

«Західні ЗМІ» — добре вивчена технологія російської пропаганди. А The National Interest (TNI) — одне з найулюбленіших американських видань російських пропагандистів і проросійських ЗМІ в Україні.
Читати

Кремль поставив експеримент на жителях ОРДЛО

У Росії 17–19 вересня пройшли вибори до Державної думи VIII скликання, а також місцеві та регіональні вибори. Без реальної опозиції, яка була зачищена напередодні, зате з новоспеченими «росіянами» з ОРДЛО. Вони перетворилися на електоральну дійну корову для російської партії влади, популярність якої сильно просіла.