Новини

Що вже сказали лідери Західних демократій у ході Саміту миру? Головне

Навігація та корисні матеріали

Віцепрезидентка США Камала Гарріс: Щодо неспровокованої та невиправданої війни Путіна проти України – ми єдині і солідарні у підтримці міжнародних норм і правил.

Президент Франції Емманюель Макрон: Всі з нас віддані побудові сталого миру. Але, як вже було сказано, таким миром не може стати українська капітуляція. Тому передумовою миру є допомога Україні у відбитті агресії.

Премʼєр-міністерка Італії Джорджія Мелоні: Важливо об‘єднати всі зусилля для захисту України. Якщо Росія не погоджується з умовами, ми примусимо їх здатися.

Прем‘єр-міністр Нідерландів Марк Рютте: Відсутність Росії за цим столом – це абсолютно правильне рішення. Мир буде тоді, коли Росія поважатиме міжнародні принципи та Статут ООН.

Президент Литви Ґітанас Науседа: Миру можливо досягнути тільки після повного відновлення територіальної цілісності України.

Президент Польщі Анджей Дуда: Росія залишається колоніальною імперією, яка так і не пройшла шлях деколонізації, не змогла впоратися із демонами свого минулого. У тій частині світу, яку я представляю, Росію часто називають тюрмою народів.

Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен: Ми маємо особливу відповідальність підтримати вирішення питання війни в Україні, встановити справедливий і тривалий мир. Прибувши сюди, ми взяли на себе цю відповідальність.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: