Навігація та корисні матеріали
Зловмисники через соцмережі знаходили оголошення про зниклих безвісти або полонених бійців ЗСУ, виходили на зв’язок з їхніми близькими через месенджери та обіцяли «сприяти» звільненню з полону чи лікуванню.
Як повідомили у Дніпропетровській облпрокуратурі, за свої псевдопослуги аферисти вимагали чималі суми, які потерпілі перераховували на підконтрольні рахунки.
Слідчі встановили щонайменше 23 жертви з різних регіонів України, а загальна сума збитків перевищує 5 мільйонів гривень.
Будьте обережні та не нехтуйте інформаційною гігієною: не довіряйте незнайомцям у мережі, перевіряйте інформацію через офіційні джерела, а у разі виявлення сумнівних контактів – негайно звертайтесь до правоохоронців.
Нагадаємо, ворожі спецслужби розгорнули нову ІПСО і масово тероризують родини полонених повідомленнями і телефонними дзвінками.
Російські окупанти під тиском і шантажем змушують рідних захисників звинувачувати українську владу в нібито зриві обмінів і надсилати ці фейки до ООН, США та інших міжнародних структур.
Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.