СБУ закликає повідомляти про російські фейки та дезінформацію на «гарячу лінію»

Служба безпеки України запускає інформаційну кампанію «Маєш інформацію про небезпеку — телефонуй до СБУ», щоб заохотити українців повідомляти про загрози національній безпеці країни, зокрема інформаційній.

СБУ закликає звертатися з такими випадками на «гарячу лінію»:

0-800-501-482

Уся інформація, що надходить на «гарячу лінію», є конфіденційною та ретельно перевіряється.

Кампанія «Маєш інформацію про небезпеку — телефонуй до СБУ» націлена боротися із сепаратизмом, вербуванням українців з боку іноземних спецслужб, а також протидіяти поширенню фейків, дезінформації та пропаганди РФ.

Інфокампанія триватиме три місяці у тих областях, де іноземні служби мають підвищений інтерес. Крім зони проведення ООС, це зокрема Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

«Іх там нєт» на Олімпіаді: перше місце з політизації спорту

Офіційно «іх там нєт»: збірна Росії формально не бере участь в Олімпіаді в Токіо. Російським спортсменам заборонено до грудня 2022 року виступати під своїм прапором, гімном і назвою країни на великих міжнародних змаганнях. Заборона пов’язана з програмою допінгу, організованою не тільки тренерами, лікарями та представниками спортивних федерацій, але також російськими чиновниками й спецслужбами.