Антифейк

Роспропаганда підробила обкладинку журналу Charlie Hebdo

Навігація та корисні матеріали

Фейкороби вкинули у мережу обкладинку журналу Charlie Hebdo із Зеленським і загиблим з підводного човна «Титан». Це – фейк

Брехня: відоме французьке сатиричне видання CHARLIE HEBDO випустило свіжий номер свого журналу №1614 від 23 червня, а на обкладинку помістило президента України Володимир Зеленського, який тримає загиблого з підводного човна «Титан», щоб той перерахував гроші на допомогу Україні. Обкладинку поширюють російські Telegram-канали.

Правда: журналу з номером 1614 від 23 червня, а тим більше такої обкладинки, не існує в природі. На офіційному сайті видання жодних згадок про цей випуск – крайній номер вийшов 21 червня під номером 1613.

Зауважимо, що подібними вкидами і відвертою брехнею, ворожі фейкороби намагаються дискредитувати Україну та чинну владу.

А вже в новому номері 1614 від 28 червня 2023 Charlie Hebdo присвятив обкладинку заколоту Пригожина та тому, як виглядав у цій ситуації Путін.

Джерело: abo.charliehebdo.fr

Раніше ворогом були запущені у мережу фейкові «французькі мультики» про Зеленського і Бахмут, поширення яких Центр стратегічних комунікацій виявив ще у березні цього року.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: