Новини

Росіяни запустили нову ІПСО для військових України про «останній шанс» зберегти життя

Навігація та корисні матеріали

Росіяни запустили нову ІПСО для військових України про «останній шанс» зберегти життя: чому це ознака відчаю окупантів і погано зроблена робота.

У новій ІПСО показана повна безвихідь для українського солдата, який у паніці сам вибігає на окупантів і його, як мішень у тирі, вбивають.

Насправді, увесь світ знає справжнє ставлення росіян до гуманності.

Що б не вигадали російські брехуни, але правду і факти не перекрутити – Україна захищається і дуже успішно (це визнають і міжнародні партнери), проводить контрнаступальні дії з урахуванням усіх можливих загроз, береже життя кожного українського воїна і кожну одиницю техніки.

Центр стратегічних комунікацій наголошує, що росіяни через свої тотальні провали і невдачі на полі бою постійно намагаються розхитати й дискредитувати захисників України, її громадян і владу.

Ніколи не забувайте, що загарбники тут саме росіяни і боротьба з ними триватиме стільки, скільки потрібно – до повної деокупації усіх українських територій.

Але через декілька днів представники проєкту «Хочу жить», покликаного допомогти військовослужбовцям з РФ безпечно здатися в полон, зіграли проти росіян їхнім же пропагандистським роликом.

Вони замінили український прапор у кадрі на російський, і брехливе відео про військовослужбовців ЗСУ стало прямим описом реалій життя середньостатистичних росіян, яких влада посилає на бійню проти України.

Так пропагандисти й стали жертвою власної роботи, адже вони так намагалися дискредитувати українську армію, що неймовірно влучно показали життя власних громадян, кинутих на війну.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: