Антифейк

Росіяни пишуть, що ЗСУ не мають успіхів у контрнаступі нібито через велику кількість знищеної техніки. Це ворожа маніпуляція

Навігація та корисні матеріали

У великій статті The Wall Street Journal йдеться про використання дронів на полі бою і ті зміни, які вони зараз вносять у військові доктрини західних країн, з’ясували розслідувачі проєкту «БезБрехні»:

«Водночас у матеріалі зазначається, що бойові дії доцільніше вести без використання колон важкої техніки – адже вона стає швидкою мішенню для роботи дронів з обох сторін».

Далі публікуються роз’яснення українських воїнів, що під час наступу доцільніше використовувати більш легку техніку, яку можна швидше замінити, оскільки танки, попри свою броню, залишаються вразливими і для мін, і для дронів, і для протитанкових засобів. Це пропагандисти проігнорували.

Крім того, фейкороби «не помітили» ще однієї деталі, про яку пише The Wall Street Journal – ЗСУ продовжують повертати свої населені пункти і прорвали лінію оборони росіян, тоді як єдиним успіхом російської армії в таких умовах стало захоплення Бахмута – та й то, часткове.

Отже, для формування свого фейку, росіяни проігнорували зміст статті The Wall Street Journal, висмикнули звідти єдину цитату Буданова, що «ЗСУ зараз пересуваються переважно пішки» і додали своєї брехні про «купу знищеної української техніки» – маніпуляція, що українській армії нібито «взагалі немає на чому наступати», готова.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: