Антифейк

Росіяни пишуть, що нібито колишній головком Муженко поставив Україну в один ряд з нацистською Німеччиною. Це – маніпуляція

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Генерал і колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко порівняв Україну з Німеччиною часів Адольфа Гітлера. Про це з посиланням на інтерв’ю генерала для BBC заявляють прокремлівські Telegram-канали.

Спростування ПРАВДА

Пропагандисти перекрутили відповідь генерала щодо очікування Україною літаків F-16 і подали її у скороченому вигляді, встановили фактчекери Без Брехні:

Перша частина: «Досвід світових війн показує, що у свій час поява ракетних систем Фау-1, Фау-2 і навіть Фау-3 в Німеччині проблему не вирішили. Німеччина зазнала поразки. Німеччина в кінці війни вже мала реактивні літаки, яких не було ще в жодній країні. Це не дало їм можливості здобути перемогу».

Друга частина відповіді, яку свідомо проігнорували фейкарі:

«Тому питання навіть не в тому, чи будуть ці зразки [сучасної Західної] зброї на озброєнні ЗСУ одиничні. Це проблему не вирішить. Має бути системне забезпечення і системне застосування у загальному комплексі всіх тих засобів, які є на озброєнні. Те саме стосується і літаків F-16. Ситуацію покращити в певних моментах вони зможуть однозначно. І вони були б потрібні нам, мабуть, не тільки вже зараз, а, як кажуть, вчора».

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: