Антифейк

Росіяни продовжують лякати комарами з «таємних біолабораторій США»

Джерело: Spravdi

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Заява про те, що Східна Європа потерпає від епідемії малярійних комарів та кліщів через біолабораторії США – маніпуляція.

Опис фейку БРЕХНЯ

Експерименти військових США з комарами, профінансовані фондом Білла та Мелінди Гейтс, провокують виникнення штучних осередків епідемій. Таке сказав очільник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ЗС РФ Кирилов.

Спростування ПРАВДА

Заява про зв’язок фонду Білла та Мелінди Гейтс із діяльністю американських лабораторій з розробки біологічної зброї ніяк і ніким не підтверджується, зазначають розслідувачі StopFake. Стрімке поширення малярійних комарів у світі пов’язане з глобальним потеплінням, а не з діяльністю «таємних біолабораторій», про що неодноразово заявляли екологи та біологи.

«Наратив про «секретні біолабораторії США» в Україні неодноразово запускався кремлем і ніколи не підтверджувався фактичними даними. Заява про створення штучних малярійних осередків – не виняток».

Фонд Білла та Мелінди Гейтс фінансує дослідницькі проєкти з вивчення малярійних комарів, але вони спрямовані на створення вакцини проти малярії, розробку нових ліків та інноваційні методи боротьби з комарами.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: