Антифейк

Росіяни поширюють новину, де Зеленський нібито «визнав провал» контрнаступу

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Пропагандисти вирвали з контексту інтерв'ю Зеленського фразу та зліпили «новину», в якій він нібито «визнав провал» контрнаступу Сил оборони. Насправді, президент такого не говорив.

Опис фейку БРЕХНЯ

Президент України Володимир Зеленський визнав провал контрнаступу Збройних сил України. Таку інформацію розповсюджують користувачі соціальних мереж, кремлівські та білоруські ЗМІ з посиланням на інтерв’ю, яке президент Зеленський дав CNN 10 вересня.

Спростування ПРАВДА

На запитання журналіста CNN Фаріда Закарії про український контрнаступ і його темпи, Зеленський сказав, що тема його прискорення «залежить від багатьох питань та моментів». Далі президент провів аналогію контрнаступу з фільмом зі «щасливим кінцем», пишуть журналісти StopFake.

«Ми всі хочемо досягти успіху та щасливого кінця. Але це не кіно на півтори години. Це контрнаступ. Це не фільм зі щасливим кінцем. Ми не матимемо щасливого кінця. Ми втратили багато людей. Це не щасливий кінець. Потрібно визнати це. І перемога – єдина річ, яка може принести деокупацію та не дати Росії можливості напасти на інші країни: країни Балтії, Польщу та всіх нас повернути до радянського союзу», – сказав Зеленський.

У жодному з відрізків інтерв’ю президент України не робив «зізнань» про «провалений» контрнаступ.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: