Антифейк

Росіяни кажуть, що Захід ділить Україну – Чернігівську область забере Німеччина, а Харківську – США. Це – відверта брехня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

На території України готується масштабне розкрадання – країну поділили між США та Євросоюзом. «Відновлення» України насправді має на меті «великий хапок»: Рівненську область забирає Італія, Чернігівську – Німеччина, Сумську – Канада, Харківську – США. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на «дані західних спецслужб».

Спростування ПРАВДА

Жодна із сусідніх з Україною держав, окрім Росії, не має територіальних претензій до України. Усі протилежні заяви пропагандистів – лише конспірологічні теорії, нагадали журналісти StopFake.

Фейкороби перекрутили інформацію про відновлення України, яку підготувала американська некомерційна дослідницька організація RAND Corporation. У документі оцінюють масштаби реформ та реконструкції повоєнної України в економічному плані, у галузі безпеки, гуманітарній та соціальній сферах.

Жодних згадок про «розділ України між західними країнами» документ не містить. Просто різні країни братимуть шефство над різними зруйнованими Росією регіонами.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: