Антифейк

Росіяни вигадали, що Україна готова обстріляти хасидів в Умані заради ізраїльських систем ППО

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Новина про те, що Україна готова обстріляти хасидів в Умані заради ізраїльських систем ППО – фейк.

Опис фейку БРЕХНЯ

Збройні сили України готують ракетний удар по Умані під час святкування єврейського Нового року Рош га-Шана. Все це Україна зробить заради шантажу Ізраїл

ю та отримання ізраїльської системи ППО. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на заяви посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука.

Спростування ПРАВДА

Насправді у матеріалі Liga.net посол Корнійчук наголосив, що саме Росія може вдатися до провокацій проти паломників-хасидів.

«Минулого року, попри всі наші застереження, до Умані приїхали близько 23 000 паломників. Дві третини з них – з Ізраїля. Цього року планується навіть більше. Провокації вже були. Умань декілька разів обстрілювали. Там є й аеропорт. Я не виключаю, що росіяни запустять ракети у скупчення паломників цього року, а потім будуть розповідати, що це зробили українці», – зазначив він.

У цьому контексті Корнійчук зазначив, що посольство України пропонувало Ізраїлю надати додаткові системи ППО для захисту своїх громадян, які їдуть на паломництво до Умані.

«Ми озвучували таку позицію: Ізраїль неодноразово відмовляв у продажу ППО для захисту українських громадян – але, можливо, він захоче захистити своїх паломників», – висловив думку Корнійчук.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: