Новини

Росія завдала 14 ракетних ударів по півдню України, а український парламент ратифікував Стамбульську конвенцію. Головне за 20 червня

Навігація та корисні матеріали

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Російські сили здійснили масована атаку на південь України: завдали ракетних ударів по Очакову, гирлу Дунаю, по Одеській області та самій Одесі. Верховна Рада ратифікувала Стамбульську конвенцію. Це необхідна умова для подальшої євроінтеграції України. Російські війська захопили контроль над селом Метьолкіне біля Сєвєродонецька, а також посилили атаки на Сєвєродонецьк та околиці. Росія посилила обстріл Харківщини, щоб стримати українських захисників від просування до держкордону.

ФОТО ДНЯ: У Лисичанську батько втратив сина в результаті атаки російських військ

Автор фото: Aris Messinis / AFP

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Верховна Рада ратифікувала Стамбульську конвенцію

Стамбульська конвенція – це міжнародний стандарт захисту жінок від усіх форм насильства, включно із домашнім. Її ратифікація – це необхідна умова для подальшої європейської інтеграції України.

Російські сили здійснили масована атаку на південь України

Росія упродовж трьох годин завдала 14 ракетних ударів по Очакову, гирлу Дунаю, по Білгород-Дністровському району Одещини і по самій Одесі. У результаті атаки на Одесу загорівня логістичний продовольчий склад.

Російські війська захопили контроль над селом Метьолкіне біля Сєвєродонецька

Про що ще повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Росія посили артилерійські та авіаційні обстріли промзони Сєвєродонецька та околиць міста, а також сіл Тошківка та Устинівка.

Росія посилила обстріл Харківщини, адже українські захисники майже вийшли до держкордону

Російські сили докладають максимальних зусиль, аби стримати Збройні сили України у просуванні до державного кордону.

Росія знову обстріляла Дніпропетровщину

Російські сили атакували Дніпропетровщину з артилерії. У результаті атаки згорів будинок у селі Велика Костромка.

Крім того, до трьох зросла кількість вбитих у результаті ракетного удару по нафтобазі у Новомосковському районі. Рятувальники знайшли тіло ще одного загиблого.

Росія продовжує атакувати Сумщину з артилерії

Російські сили обстріляли Середино-Будську громаду з артилерії.

У російській окупації на Херсонщині залишається півмільйона людей

Про це повідомив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута. Також, за його словами, на Херсонщині росіяни тримають у полоні понад 600 людей – це активісти, учасники АТО, та громадяни, що виступають проти окупації.

З 350 гуманітарних коридорів спрацювало лише 165 

Росія дозволила відкрити менше половини гуманітарних коридорів із тимчасово окупованих територій. За словами віце-прем’єр-міністерки України – Міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, російські війська використовують жінок, дітей, людей похилого віку та маломобільних як живий щит.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: