Росія продовжує обстрілювати тимчасово окупований Енергодар, а Україна завдала влучного удару по Антонівському мосту. Головне за 14 серпня

Фото: Maxim Dondyuk

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Російські сили продовжують обстрілювати Енергодар, у якому знаходиться найбільша в Європі атомна станція – Запорізька АЕС. Євросоюз та ще 42 країни звернулися до Росії із вимогою вивести війська із Запорізької АЕС та всієї України. Збройні Сили України знищили ще два російські склади зі зброєю на Херсонщині. Росія продовжує обстрілювати Дніпропетровщину та Миколаїв.

ФОТО ДНЯ: Бахмут на Донеччині знаходиться під постійними обстрілами російських сил

Фото: Костянтин і Влада Ліберови

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Збройні Сили України знищили ще два російські склади зі зброєю

Українські військові знищили ще два російські склади зі зброєю та боєприпасами на півдні України ​​– у селі Музиківка та Новій Каховці, а також російський танк та броньовану техніку.

Українські військові вдарили по Антонівському мосту

Збройні Сили України знову завдали влучного удару по Антонівському мосту на Херсонщині, аби зробити міст непроїзним.

Росія обстріляла Нікополь та Марганець на Дніпропетровщині

Російські сили продовжують обстрілювати Дніпропетровщину. У Нікополі у результаті атак були пошкоджені дев’ять багатоповерхових житлових будинків та вісім приватних житлових будинків, а також школа та декілька магазинів. Також Росія обстріляла Марганець із «Градів», пошкодивши понад десять приватних житлових будинків та електромережу.

Російські сили вдарили ракетами по Миколаєву

Росія обстріляла Миколаїв ракетами з РСЗВ «Смерч». У результаті атаки були пошкоджені житлові будинки, магазини, промислові об’єкти та міський трамвай.

Росія обстріляла тимчасово окупований Енергодар

Російські сили обстріляли один із районів тимчасово окупованого Енергодару у Запорізькій області. У результаті атаки декілька цивільних громадян постраждали.

Польща та Латвія приєднаються до заборони видавати громадянам РФ туристичні візи

Президент Латвії повідомив, що його країна разом із Фінляндією, Естонією, Чехією та іншими державами повинна висунути на рівні ЄС вимогу про припинення видачі туристичних віз громадянам рф.

Польща вже працює над концепцією, яка дозволить відмовляти росіянам у видачі віз.

ЄС та 42 країни звернулися до Росії із вимогою вивести війська із Запорізької АЕС

Європейський Союз та ще 42 країни вимагають від РФ вивести свої війська із Запорізької атомної електростанції та всієї України.

Total
1
Shares

Пов'язані статті