Новини

Росія цілеспрямовано атакує житлові будинки та лікарні. Пояснює Центр стратегічних комунікацій

Навігація та корисні матеріали

8 липня внаслідок комбінативної ракетної атаки росії по Києву постраждали цивільні об’єкти, зокрема, зруйнована будівля нового корпусу дитячої лікарні «Охматдит».

▶️ Чергова терористична ракетна атака росії на Київ завдала руйнувань житлу та цивільній інфраструктурі міста. Загинули щонайменше два десятки осіб, більше півсотні поранені.

▶️ Внаслідок атаки зруйновано новий корпус лікарні «Охматдит» (охорона материнства та дитинства) – найбільшого дитячого, а не військового, діагностично-лікувального закладу України та одного з найбільших в Європі.

▶️ В лікарні «Охматдит» щорічно проходять лікування до 18 тисяч дітей, близько 20 тисяч отримують невідкладну допомогу в травматологічному пункті, виконується близько 7 тисяч операцій. «Охматдит» рятує життя, лікує онкохворих дітей.

▶️ Пошкоджені реанімаційні, операційні, онкологічне відділення. російський удар зруйнував корпус, де діти отримували діаліз, тобто були прив’язані до апаратів очищення крові.

▶️ Під завалами будівлі опинилися люди, точна кількість жертв наразі невідома. Вже зараз зрозуміло, що це один з найбільших воєнних злочинів росії за час повномасштабної війни.

▶️ росія цілеспрямовано воює з цивільним населенням України, атакуючи житлові будинки, лікарні, зони відпочинку. Під час обстрілів у власних домівках гинуть цілі родини. росія вчергове показала, що вона – країна-терорист.

▶️ Варварська атака на «Охматдит» була цілеспрямованою. Про що свідчать відеокадри. Тому це – не промах і не падіння уламків як намагається показати російська пропаганда.

▶️ Жертвами російських атак часто стають українські діти. З 2022 року загинули більш ніж півтисячі дітей, особи яких достеменно встановлені.

▶️ Злочини росії перекреслюють будь-яку можливість діалогу з путінським режимом. Ватажкам росії місце у міжнародному трибуналі, а не в залі для переговорів.

▶️ Західні партнери мають зняти обмеження на застосування свого озброєння по воєнних об’єктах на російській території.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: