Антифейк

Пєсков заявив, що РФ не завдає ударів по мирних українцях. Це – відверта брехня

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Російські військові не завдають ударів по цивільних обʼєктах в Україні, вони бʼють лише по скупченню військових і військового керівництва. Про це заявив прессекретар президента РФ Пєсков, коментуючи обстріл села Гроза Харківської області, де загинули 52 людини.

Спростування ПРАВДА

5 жовтня росіяни завдали ракетного удару по кафе-магазину у селі Гроза, де проходили поминки за померлим односельцем. На поминальному обіді були присутні люди з кожного двору села.

Жодних ознак того, що там могли перебувати військові, немає, наголосив голова Харківської ОВА Синєгубов. Він же додав, що удар був прицільним.

Тобто російські військові знали, що вбʼють мирних українців, і все одно вдарили по селу ракетою, а це суперечить заявам Пєскова.

До того ж це вже далеко не перше масове вбивство росіянами мирних українців: 8 квітня 2022 року вони влучили у вокзал Краматорська, вбивши 61 людину; 14 липня 2022 року – випустили ракети по центру Вінниці, внаслідок чого загинули 27 людей; 14 січня 2023 року – вдарили по житловому будинку в Дніпрі, забравши життя 46 людей.

На жаль, це – лише маленький перелік воєнних злочинів росіян. Але навіть цього достатньо, щоб зрозуміти, що всі їхні слова про «удари лише по військових обʼєктах» – вигадка.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: