Антифейк

Пропагандисти розповідають, що у ЗСУ немає техніки для створення повноцінних підрозділів. Це – маніпуляція

Навігація та корисні матеріали

Прокремлівські ЗМІ маніпулюють статтею Forbes, поширюючи дезінформацію про те, що Україна «не має техніки для створення повноцінних підрозділів», а Захід «не надав ЗСУ необхідної кількості техніки для створення повноцінних за мірками Північноатлантичного військового альянсу підрозділів».

Насправді у статті Forbes під заголовком «Деякі українські важкі бригади ще не мають справжніх танків. Ось як вони можуть боротися» йдеться про те, що хоч і не всі бригади мають необхідну важку техніку, але її отримання – лише питання часу, зазначили журналісти фактчекінгового проєкту StopFake.

Наразі українці мають купу нових БМП, а також легкоброньованих танків, але з ефективними гарматами основного калібру. Вони поки що не мають багатьох нових важких танків, які країни НАТО пообіцяли, але які все ще пробираються в Україну, – пише військовий оглядач Екс.

Він наголосив, що тимчасова відсутність важкої техніки в України – не проблема, і танки можна замінити великою кількістю БМП. А коли прибуде достатня кількість західних танків, українці направлять їх у важкі бригади разом із БМП у звичайних ролях та пропорціях.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: