Новини

Пропагандистське відео про «останній шанс» українських військових зняли фейкороби з RT

Навігація та корисні матеріали

Керівниця RT Маргарита Симоньян сама зізналась, що ролик, який українці використали як ІПСО проти самих росіян, зняли «журналісти» цього телеканалу.

Відео, в якому Симоньян радісно хизується «чудовою» роботою «своїх рєбят з RT» і каже, що поки українці їм не браття, з’явилось у її власному Телеграм-каналі. Це ще один доказ, що російські пропагандисти такі ж злочинці, як і влада, яка віддає їм накази.

RT – мережа сайтів, каналів і сторінок у соцмережах, які є рупором кремля для закордонної аудиторії. До роботи цього каналу причетні найвідоміші пропагандисти Росії – не лише Симоньян, а й Кисельов і Красовський.

Кисельов регулярно погрожує Заходу ядерними ударами, другий закликав топити та спалювати українських дітей.

Працівники каналу щодня поширюють брехню про війну Росії проти України та розпалюють ненависть до українців. Зокрема, з цієї причини з 2014-го трансляцію RT заборонили в Україні, з 2020-го – у Литві та Латвії, а після повномасштабного вторгнення РФ в Україну трансляцію припинили й в інших країнах ЄС.

Пропагандисти доклали чималих зусиль, аби війна проти України сталася та методично продовжують закликати росіян їхати на фронт, аби вбивати українців. Саме тому працівники RT повинні нести таку ж відповідальність, як і інші воєнні злочинці.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: